Agi

Mleko NAN Optipro plus 1 online

Dlaczego mleko NAN Optipro plus 1 jest świetnym wyborem dla matek?

Dlaczego mleko NAN Optipro plus 1 jest świetnym wyborem dla matek?

Będąc świeżo upieczoną matką nie mamy jeszcze pojęcia z tym, na jaką próbę zostanie wystawiony nasz organizm w pierwszych miesiącach życia naszego maluszka. Nie dość bowiem, że jesteśmy świeżo po porodzie, który – w zależności od tego, jak intensywnie przebiegł – z pewnością wycisnął z nas sporo energii i kosztował nas więcej, niż mogłyśmy myśleć to jeszcze czeka nas karmienie naszej pociechy mlekiem z własnej piersi. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie zawsze będzie to możliwe – i jest to coś jak najbardziej naturalnego. Coś, co nie powinno nas martwić. Jeżeli już jednak staniemy naprzeciw tego, będziemy musiały sobie z tym poradzić, sięgając po alternatywny sposób nakarmienia naszej pociechy. Świetną opcją okazuje się tutaj mleko nan optipro plus 1. Dlaczego? Już tłumaczymy!

Składniki mineralne, witaminy i podobieństwo do prawdziwego mleka

Co tak naprawdę sprawia, że mleko nan optipro plus 1 stanowi świetny sposób na odpoczęcie od karmienia, choćby na chwilę? Przede wszystkim fakt, że jego działanie i skład bardzo mocno zbliża je ku mleku matki (między innymi przez obecność bakterii L.reuteri), zwracając uwagę na podstawowe aspekty jego działania. Można więc powiedzieć, że mleko tego typu doskonale radzi sobie z:

  • dostarczaniem dziecku witamin i składników mineralnych tak kluczowych w rozwoju organizmu,
  • wprowadzaniem do ciała dziecka długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspomagają pracę mózgu oraz wzrok,
  • zapewnianiem dziecku żelaza oraz błonnika FOS/GOS, które są niezbędne przy produkcji komórek krwi i kluczowe w prawidłowym rozwoju dziecka,
  • dostarczaniem wyżej wspomnianych bakterii L.reuteri, które są odpowiedzialne za wytwarzanie reuteryny – specjalnej substancji, której działanie można spłycić do działania przeciwko drobnoustrojom, a zatem do zwiększania odporności dziecka oraz jego zdolności do radzenia sobie z chorobami.

Jak często korzystać z tego typu mleka?

Jedną z podstawowych zasad i rzeczy, z których powinniśmy wychodzić jeszcze zanim zdecydujemy się na mleko NAN Optipro Plus 1 jest uświadomienie sobie, że – mimo swojego kompleksowego działania – nie powinno ono na stałe zastępować mleka z naszej piersi. To prawda, może stanowić jego substytut, ale nigdy nie trwały i długotrwale stosowany. Właśnie dlatego warto przeplatać karmienie piersią z wyżej wspomnianym mlekiem, co zresztą polecane jest nie tylko przez inne matki, ale i lekarzy oraz samego producenta. Prawdą jest, że jego produkt jest najwyższej jakości – nawet jednak w takiej formie nie jest w stanie zastąpić mleka matki, stanowiąc jedynie jego wierną imitację.

Baby obraz autorstwa valeria_aksakova - www.freepik.com